Wikiverzita
 

Zásady ochrany osobních údajů

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Zásady zpracování osobních údajů
1. Sběr informací
Asociace pracovníků univerzit, z. s., se sídlem Antonínská 548/1, 601 90 Brno, IČO 27016200, spisová značka L 11451 vedená u Krajského soudu v Brně, od Vás shromažďuje následující informace:
• Při registraci na vzdělávací aktivity: shromážděné informace zahrnují Vaše jméno, příjmení, organizaci, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Informace typu jméno, příjmení, organizace a telefonní kontakt elektronicky vymazáváme po ukončení dané vzdělávací aktivity, v listinné podobě uchováváme po dobu 10 let. E-mailovou adresu vymažeme na žádost účastníka.
• Při registraci do Komory individuálních členů shromážděné informace zahrnují Vaše jméno, příjmení, organizaci, e-mailovou adresu, telefonní kontakty a datum narození. Informace elektronicky uchováváme po dobu 10 let.
• V případě, že v průběhu semináře vyplníte Hodnotící dotazník (v tištěné podobě), budou shromažďovány informace zahrnující jméno a organizaci. Informaci uchováváme po dobu nutnou ke splnění účelu.

2. Použití informací
Jakékoliv osobní údaje a informace, které od vás sbíráme, mohou být použity pro:
• Poskytování nabídky vzdělávacích a jiných aktivit asociace APUA
• Kontakt prostřednictvím e-mailu
• Zlepšení služeb účastníkům a potřeby podpory
• Průzkum zájmu o vzdělávací aktivity,
• Marketingové aktivity APUA, z. s., jako jsou tištěné a elektronické prezentace společnosti, průzkumy trhu.

Asociace pracovníků univerzit, z.s. je jediným vlastníkem informací shromážděných na těchto stránkách. Vaše osobní údaje nebudou z žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnosti.

3. Ochrana informací
Realizujeme celou řadu bezpečnostních opatření s cílem zajistit bezpečnost Vašich osobních údajů. Přístup k osobním údajům je udělen pouze zaměstnancům, kteří jej potřebují k výkonu práce (například účtování nebo komunikace s cílovou skupinou). Počítače sloužící k ukládání osobních údajů jsou uchovávány v bezpečném prostředí.

4. Odhlášení
Poskytnutou e-mailovou adresu používáme k zasílání informací o činnosti asociace a k zasílání pozvánek na vzdělávací aktivity asociace. Pokud se kdykoliv budete chtít odhlásit od přijímání budoucích e-mailů, v dolní části každého e-mailu naleznete podrobný návod pro odhlášení.

6. Kontaktní informace
Pokud si myslíte, že Asociace pracovníků univerzit, z. s.  tyto Zásady nedodržela, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu info@apua.cz. V případě oprávněnosti Vaší stížnosti problém identifikujeme a co nejdříve vyřešíme.
 


  Zpět na Aktuality

Asociace pracovníků univerzit

Asociace pracovníků univerzit
Copyright © 2016. Všechna práva vyhrazena